Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Красна поляна 2
254 900 €
498 541.07 лв.

(3 109 €, 6 080.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:09 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 498 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
16-ти от 18
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1992 г.

Описание на имота:

Monolith Estate предлага за продажба, реален четиристаен апартамент, само за хора, търсещи панорама и простор.

Кухня

Състояние : Имотът се предлага напълно Обзаведен от А до Я с всички необходими удобства.
Портманто и гардероб в коридора, напълно оборудвани баня и тоалетна, кухненски шкафове изработени по поръчка, всички вградени електроуреди и много други видими от приложения снимков материал.

Отлична Локация : Имотът се намира в един от предпочитаните за живеене и инвестиция райони на град София.

Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки, аптеки, търговски центрове, супермаркети, козметични студия, заведения и туристически атракции.

Строителство : Висококачествено строителство - стоманобетонна конструкция посрещаща всички норми за сеизмичност съгласно БДС .

Сградата: Построена през 1992, добре поддържани общи части, метални парапети, асансьор с долно машинно гарантиращ безшумната работа на съоръжението.
Домофона система за контролиран достъп в сградата.

Забележка : Приложените по-горе описания, снимки, скици, архитектурни разпределения и визуализации са реално заснети от имота , те имат за цел да Ви дадат максимално добра и идейна представа за общия вид и разпределението на имота ! Горепосочените са предоставени и одобрени от собственика, същите са публикувани с неговото съгласие ! Имотът се издава пригоден за живеене и е със статут на апартамент, което го прави идеален за лично живеене, инвестиция и отдаване под наем.